48 Svein Buraas, Norge, 1900-talets första hälft, sagomotiv med troll och skogsrå, signerad "S. BuraaS-", blandteknik, bildmått 46x62 cm
- Skick:Examinerad ur ram för att säkerställa äkthet, fläckar
- Storlek: bildmått 46 x 62 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |