241 Stolar, 4 st, sk leksandstolar, 1900-tal, gråmålade, sitsar i svart skinn, stämpelmärkta Möbelboning i Tibrå AB, Sitthöjd ca 45 cm
- Skick:SLITAGE
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |