240 Stina Forsell (1906-1970), motiv från Moret Sur Loing, signerad 1950, olja på pannå

466a_8daf8a14ac31ba0_med.jpeg
  • 466a_8daf8a14ac31ba0_sm.jpeg
  • 466b_8daf8a14b1a2af6_sm.jpeg
  • 466c_8daf8a14b7a7ad5_sm.jpeg
  • 466d_8daf8a14bcee637_sm.jpeg

Bildmått 23 x 32 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    *Följerätt tillkommer