255 Stefan Edqvist (f. 1971), kusthorisont, komposition, akryl på mdf, signerad och daterad 2006, à tergo, bildmått 19,5x73 cm

491a_8daf8a16f295e57_med.jpeg
  • 491a_8daf8a16f295e57_sm.jpeg
  • 491b_8daf8a16f81cd1a_sm.jpeg
  • 491c_8daf8a16fd0d904_sm.jpeg
  • 491d_8daf8a17023bd76_sm.jpeg
  • 491e_8daf8a1706b5455_sm.jpeg
  • Skick:Raster defekt

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
*Följerätt tillkommer