267 Skrivbord, England, 1900-tal, idegran, delvis skinnklädd skiva, höjd 88, 124 x 61 cm

561a_8daf8a1d8513fe6_med.jpeg
  • 561a_8daf8a1d8513fe6_sm.jpeg
  • 561b_8daf8a1d8ac6d3e_sm.jpeg
  • 561c_8daf8a1d914e33f_sm.jpeg
  • 561d_8daf8a1d96f7ad5_sm.jpeg
  • 561e_8daf8a1d9c536d2_sm.jpeg
Ett draghandtag saknas
  • Skick:BRUKSSLITAGE

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK