22 Sigurd Johansson, motiv på båten "Sverige" från Sveriges första satsning i Americas Cup 1977

836a_8daf8a383037c3c_med.jpeg
  • 836a_8daf8a383037c3c_sm.jpeg
  • 836b_8daf8a3835bed1b_sm.jpeg
  • 836c_8daf8a38397e3bf_sm.jpeg
  • 836d_8daf8a383d66e7b_sm.jpeg
  • 836e_8daf8a38429f3f3_sm.jpeg

med Pelle Pettersson, signerad -77, numrerad 66/300, färglitografi, 37x28 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK