22 Sigurd Johansson, motiv på båten "Sverige" från Sveriges första satsning i Americas Cup 1977
med Pelle Pettersson, signerad -77, numrerad 66/300, färglitografi, 37x28 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |