46 Salongsbord, 1800-tal eller äldre, Louis XVI-stil, förgylld och skuren dekor, skiva av vit marmor, höjd 83, 136 x 80 cm

450a_8daf8a1263534cc_med.jpeg
  • 450a_8daf8a1263534cc_sm.jpeg
  • 450b_8daf8a126a3c76c_sm.jpeg
  • 450c_8daf8a12708c8be_sm.jpeg
  • 450d_8daf8a1276835f7_sm.jpeg
  • 450e_8daf8a127cb4885_sm.jpeg
  • 450f_8daf8a12850ef6d_sm.jpeg
  • 450g_8daf8a128b46dc4_sm.jpeg
  • 450h_8daf8a129b11a75_sm.jpeg
  • 450i_8daf8a129f5cd31_sm.jpeg
  • 450j_8daf8a12a4b81d0_sm.jpeg
  • 450k_8daf8a12b502a29_sm.jpeg
  • 450l_8daf8a12b9a5320_sm.jpeg

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK