69 Omega, Constellation, armbandsur

786a_8daf8a343a73dae_med.jpeg
  • 786a_8daf8a343a73dae_sm.jpeg
  • 786b_8daf8a343f22013_sm.jpeg
  • 786c_8daf8a3444a758d_sm.jpeg
  • 786d_8daf8a34490e84e_sm.jpeg

Quartz, 1990-tal, stål/guld 18 k, boett nr 54859068, guld urtavla med prickindex, bezel med romerska siffror, datumfönster, safirglas, krona med logotyp, svart läderband med logotyp på spännet, nytt batteri, diam ca 34 mm

  • Skick:FUNGERANDE, BRUKSSLITAGE

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK