328 Oidentifierad konstnär, 1800-tal, skogslandskap med vattendrag och hus/vinterbild, signerad Aug E-N 1879, pastell, bildmått 35 x 48 cm

484a_8daf8a1632c867c_med.jpeg
  • 484a_8daf8a1632c867c_sm.jpeg
  • 484b_8daf8a16381e204_sm.jpeg
  • 484c_8daf8a163e9171b_sm.jpeg
  • 484d_8daf8a1643ccbac_sm.jpeg
  • Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
    •

      Slagavgift (inkl. moms)63 SEK