503 Lars Norrman (1915-1979), "Vattenfall", mapp med 5 st litografier, signerade och numrerade, XXXXIV/C, bildmått ca 28 x 42 cm vardera

677a_8daf8a2a92cf02c_med.jpeg
  • 677a_8daf8a2a92cf02c_sm.jpeg
  • 677b_8daf8a2a97a142b_sm.jpeg
  • 677c_8daf8a2a9c063d0_sm.jpeg
  • 677d_8daf8a2aa0b4070_sm.jpeg
  • 677e_8daf8a2aa58a466_sm.jpeg
  • 677f_8daf8a2aa9d6661_sm.jpeg
  • 677g_8daf8a2aae811da_sm.jpeg
  • 677h_8daf8a2ab3601a9_sm.jpeg
  • 677i_8daf8a2ab984ade_sm.jpeg

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK