350 Karusellbord, 1800-talets första hälft, masurbjörk, höjd 70, diam 88 cm

476b_8daf8a1577907fd_med.jpeg
  • 476b_8daf8a1577907fd_sm.jpeg
  • 476a_8daf8a157247c5c_sm.jpeg
  • 476c_8daf8a157c93d7e_sm.jpeg
  • 476d_8daf8a158140094_sm.jpeg
  • Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
    • Skick:SLITAGE, OSTADIG

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK