1 Hyllsystem, 1950/60-tal, design Sven Engström & Gunnar Myrstrand för Skaraborgs Möbelindustri, Tibro

844a_8dafa0cb015de89_med.jpeg
  • 844a_8dafa0cb015de89_sm.jpeg
  • 844b_8dafa0cb0521ddf_sm.jpeg
  • 844c_8dafa0cb0d84139_sm.jpeg
  • 844d_8dafa0cb11a2f31_sm.jpeg
  • 844e_8dafa0cb17762f5_sm.jpeg
  • 844f_8dafa0cb1bd7d38_sm.jpeg
  • 844g_8dafa0cb21c8fdd_sm.jpeg
  • 844h_8dafa0cb262c648_sm.jpeg

Teak och svärtat trä, 2 sektioner med 7 hyllplan, varav ett med 2 lådor, underskåp med skjutdörrar, skyltmärkt

  • Skick:BRUKSSLITAGE
  • Storlek:hö 180, 158 x 40 cm

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK