1 Hyllsystem, 1950/60-tal, design Sven Engström & Gunnar Myrstrand för Skaraborgs Möbelindustri, Tibro
Teak och svärtat trä, 2 sektioner med 7 hyllplan, varav ett med 2 lådor, underskåp med skjutdörrar, skyltmärkt
- Skick:BRUKSSLITAGE
- Storlek:hö 180, 158 x 40 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |