340 Eugen Sandgren, tillskriven, gårdsporträtt, olja på pannå, bildmått 48 x 70 cm

483a_8daf8a16232c3cd_med.jpeg
  • 483a_8daf8a16232c3cd_sm.jpeg
  • 483b_8daf8a162811e24_sm.jpeg
  • 483c_8daf8a162cee818_sm.jpeg
  • Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
    •

      Slagavgift (inkl. moms)63 SEK