30 En stor förgylld ram från 1800-talets slut, med oljemålning av Sune Johansson (född 1935), kustmotiv, signerad, otydlig daterad, rammått 150 x 202, bildmått 97 x 150 cm
Observera storleken!
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |