30 En stor förgylld ram från 1800-talets slut, med oljemålning av Sune Johansson (född 1935), kustmotiv, signerad, otydlig daterad, rammått 150 x 202, bildmått 97 x 150 cm

845a_8dafa0cb2f11469_med.jpeg
  • 845a_8dafa0cb2f11469_sm.jpeg
  • 845b_8dafa0cb349bbd5_sm.jpeg
  • 845c_8dafa0cb3ae53da_sm.jpeg
  • 845d_8dafa0cb414c429_sm.jpeg
  • 845e_8dafa0cb45e51de_sm.jpeg
  • 845f_8dafa0cb4f2e885_sm.jpeg
  • 845g_8dafa0cb54c8dd2_sm.jpeg
Observera storleken!

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK