471 Damarbetsbord, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft

1443d_8dafae820b383c7_med.jpeg
  • 1443d_8dafae820b383c7_sm.jpeg
  • 1443a_8dafae8232dd6d3_sm.jpeg
  • 1443i_8dafae828d5d65d_sm.jpeg
  • 1443b_8dafae820fe6750_sm.jpeg
  • 1443c_8dafae8260e0079_sm.jpeg
  • 1443e_8dafae826071e2b_sm.jpeg
  • 1443f_8dafae822aeb69a_sm.jpeg
  • 1443g_8dafae8256cb81c_sm.jpeg
  • 1443h_8dafae82809c043_sm.jpeg

Skivan med intarsia i rotfaner, mässingsapplikationer, Hö 75, 60x38 cm

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Hö 75, 60x38 cm

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK