320 Byrå, 1800-tal, mahogny, lådfronter med inläggningar, höjd 80, 90 x 46 cm
Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
- Skick:SLITAGE, SKADOR
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |