320 Byrå, 1800-tal, mahogny, lådfronter med inläggningar, höjd 80, 90 x 46 cm

477a_8daf8a158661690_med.jpeg
  • 477a_8daf8a158661690_sm.jpeg
  • 477b_8daf8a158b1a83b_sm.jpeg
  • 477c_8daf8a158ffc975_sm.jpeg
  • 477d_8daf8a159480f85_sm.jpeg
  • 477e_8daf8a15990b3da_sm.jpeg

Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar

  • Skick:SLITAGE, SKADOR

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK