232 Bricka, 1800-talets andra hälft, svartlackerad, papier mache, förgylld dekor samt inläggningar av pärlemor, 77 x 59 cm
- Skick:BRUKSSLITAGE
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |