10 Bordspendyl, 1700-talets slut, Louis XVI, möjligen Österrike, skuret och förgyllt trä, hö 61, bredd 35 cm

822a_8daf8a370811f43_med.jpeg
  • 822a_8daf8a370811f43_sm.jpeg
  • 822b_8daf8a370dac322_sm.jpeg
  • 822c_8daf8a37133ba01_sm.jpeg
  • 822d_8daf8a3717f9686_sm.jpeg
  • 822e_8daf8a371c9a73a_sm.jpeg
  • 822f_8daf8a3721c2fdc_sm.jpeg
  • 822g_8daf8a37265ffc5_sm.jpeg
Senare förgyllning
  • Skick:SKADOR

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK