310 Bord, Nordiska Kompaniet, 1943, valnöt, skyltmärkt, hö 58, diam 90 cm

478a_8daf8a159ecccb9_med.jpeg
  • 478a_8daf8a159ecccb9_sm.jpeg
  • 478b_8daf8a15a3db68c_sm.jpeg
  • 478c_8daf8a15a8c2ba5_sm.jpeg
  • 478d_8daf8a15ade9880_sm.jpeg
  • 478e_8daf8a15b2d4864_sm.jpeg
  • 478f_8daf8a15b822d39_sm.jpeg
  • 478g_8daf8a15be3473e_sm.jpeg
  • Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
    • Skick:SKIVA MED SLITAGE

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK