388 Barskåp med kylskåp, design Bernadotte & Björn, Scan-Atlas and Silkeborg mobelfabrik, Danmark, 1960-tal, teak, höjd 79, 112 x 53 cm
Ej funktionstestad
- Skick:SKIVA MED SLITAGE
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |