210 Arvid Ahlberg (1851-1932), kustbild med båtar från Långedrag, västkusten, signerad Långedrag -94, olja på duk, bildmått 50 x 70 cm

479a_8daf8a15c41d75a_med.jpeg
  • 479a_8daf8a15c41d75a_sm.jpeg
  • 479b_8daf8a15ca2fb82_sm.jpeg
  • 479c_8daf8a15cf8aed1_sm.jpeg
  • 479d_8daf8a15d4a55de_sm.jpeg
  • 479e_8daf8a15da9f82f_sm.jpeg
  • 479f_8daf8a15e0a1e4b_sm.jpeg
  • Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar
    • Skick:DUKSKADOR

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK