94 André Masson (1896-1987), ansikte, Illustration U André Mauruois Les E´Rophages, 1960
Edition La Paserelle, signerad och numrerad 1/10, färgetsning, bildmått 32 x 24 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |