322 EDWARD WESSON (1910-1983)

2171a_8db252e7a22ab5e_med.jpeg
  • 2171a_8db252e7a22ab5e_sm.jpeg
  • 2171b_8db252e7e4b7e1c_sm.jpeg
  • 2171c_8db252e7f011a79_sm.jpeg
  • 2171d_8db252e7f0e4100_sm.jpeg
  • 2171e_8db252e7ba68716_sm.jpeg
  • 2171f_8db252e78f8a907_sm.jpeg
  • 2171g_8db252e7e5da4f0_sm.jpeg
  • 2171h_8db252e7f7fb49e_sm.jpeg

Fartygsporträtt, 2 st, "Maria", Bristol samt "Aid", Bristol, en signerad -67, en monogramsignerad -67, akvareller, bildmått 15 x 26,5 resp 12,5 x 17,5 cm

  • Skick:Ej inramade
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK