15 ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018)

3152a_8db5db98e01e50b_med.jpeg
  • 3152a_8db5db98e01e50b_sm.jpeg
  • 3152b_8db68e2f2c96799_sm.jpeg
  • 3152c_8db5db98d3d6967_sm.jpeg
  • 3152d_8db5db98eb89347_sm.jpeg
  • 3152e_8db5db98ef338e6_sm.jpeg
  • 3152f_8db5db98fc01cae_sm.jpeg

skulptur, glas, "You and me", Kosta Boda, målad dekor av ansikten, signerad och numrerad, 34/100, studio edition, höjd 23, 11,5 x 7,5 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK