37 KISTA, Cassone, tidigt 1900-tal

1797a_8db1bec02e5f4d1_med.jpeg
  • 1797a_8db1bec02e5f4d1_sm.jpeg
  • 1797f_8db1bec012c3030_sm.jpeg
  • 1797g_8db1bec031df025_sm.jpeg
  • 1797d_8db1bec0225f79f_sm.jpeg
  • 1797b_8db1bec02d2b15d_sm.jpeg
  • 1797c_8db1bec021bcc5d_sm.jpeg
  • 1797e_8db1bec040bc062_sm.jpeg

Mahogny, höjd 58, 129 x 50 cm

  • Skick:Slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK