112 EINAR NERMAN, tillskriven, olja på pannå

8633a_8dc9454797a5070_med.jpeg
  • 8633a_8dc9454797a5070_sm.jpeg
  • 8633b_8dc94547d9fce44_sm.jpeg
  • 8633c_8dc9454800441c7_sm.jpeg

"Sommarbukett", ej signerad, etikett a tergo, bildmått 46 x 38 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK