263 TRÄSKÅLAR, 4 st, allmoge, 1800-tal

6150a_8dc0d34101a9182_med.jpeg
  • 6150a_8dc0d34101a9182_sm.jpeg
  • 6150i_8dc0d3421624799_sm.jpeg
  • 6150b_8dc0d3412311763_sm.jpeg
  • 6150c_8dc0d3414d76019_sm.jpeg
  • 6150d_8dc0d34176c5863_sm.jpeg
  • 6150e_8dc0d3419fb777a_sm.jpeg
  • 6150f_8dc0d341c4d04ca_sm.jpeg
  • 6150g_8dc0d341e1f2ab0_sm.jpeg
  • 6150h_8dc0d341f96539b_sm.jpeg
  • 6150j_8dc0d342309ea2b_sm.jpeg
  • 6150k_8dc0d3424ce8388_sm.jpeg

En märkt MMS Gagnef, en daterad 1884 samt en med bomärke, hö 6-15, diam 16-30 cm

  • Skick:vissa med torrsprickor

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK