262 MINIATYRSKÅP, Kina, 1900-tal
Svart lack med dekor av bl a antikviteter, Hö 30, 29 x 14 cm
- Skick:Skadad dörr, lös list, slitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |