510 TOMAS ALMBERG (FÖDD 1934)
skulptur, pojke, patinerad brons, signerad och numrerad V/X, höjd 7, längd 10, total höjd med träsockel 17 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |