87 LASSE ÅBERG (FÖDD 1940)
stilleben med brännvin och matjessill, signerad och numrerad 46/200, litografi, bildmått 29 x 43 cm, Proveniens: Werner Vögeli
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |