40 FÅTÖLJ, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT

3778a_8db9cc881e1e439_med.jpeg
  • 3778a_8db9cc881e1e439_sm.jpeg
  • 3778b_8db9cc8832e2c33_sm.jpeg
  • 3778c_8db9cc8834117e7_sm.jpeg
  • 3778d_8db9cc881403b6f_sm.jpeg
  • 3778e_8db9cc882c648c0_sm.jpeg
  • 3778f_8db9cc882711d8f_sm.jpeg

betsat trä, klädd i manchestertyg

  • Skick:bruksslitage, slitna armlän

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK