15 ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018)
skulptur, glas, "You and me", Kosta Boda, målad dekor av ansikten, signerad och numrerad, 34/100, studio edition, höjd 23, 11,5 x 7,5 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |