223 SKULPTURER, ETT PAR, GOTLAND

3564a_8db682c751d1d7f_med.jpeg
  • 3564a_8db682c751d1d7f_sm.jpeg
  • 3564b_8db682c7632b67f_sm.jpeg
  • 3564c_8db682c7411eb49_sm.jpeg
  • 3564d_8db682c757df9f4_sm.jpeg
  • 3564e_8db682c734b3bd2_sm.jpeg
  • 3564f_8db682c732530ed_sm.jpeg
  • 3564g_8db682c70e616c7_sm.jpeg
  • 3564h_8db682c71088619_sm.jpeg
  • 3564i_8db682c73a98ac1_sm.jpeg
  • 3564j_8db682c753f086c_sm.jpeg
  • 3564k_8db682c71a08f45_sm.jpeg

sannolikt från en öppen spis, 1700-tal eller äldre, sandsten, höjd 97 resp 89 cm

  • Skick:skador, kompletteringar, lagningar, delar saknas

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK