421 OLLE BLOMBERG (1899-1996)

3555a_8db68bad87951c8_med.jpeg
  • 3555a_8db68bad87951c8_sm.jpeg
  • 3555b_8db68bada2906ca_sm.jpeg
  • 3555c_8db68bada80038e_sm.jpeg
  • 3555d_8db68bad6775622_sm.jpeg
  • 3555e_8db68bada3697d9_sm.jpeg

kustby, Portugal, signerad -67, olja på duk, bildmått 58 x 82 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK