308 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-TAL

3228a_8db5db70bd3683a_med.jpeg
  • 3228a_8db5db70bd3683a_sm.jpeg
  • 3228b_8db5db70aff0761_sm.jpeg
  • 3228c_8db5db70ab9a98a_sm.jpeg
  • 3228d_8db5db70564c13c_sm.jpeg

kuststad med figurer, monogramsignerad -58, olja på duk, bildmått 48 x 65 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.