412 HÖRNSKÅP MED SKÄNKHYLLA

3469a_8db62a79297508f_med.jpeg
  • 3469a_8db62a79297508f_sm.jpeg
  • 3469b_8db62a792d2d720_sm.jpeg
  • 3469c_8db62a792fecf22_sm.jpeg

Tidigt 1900-tal, gråmålad, hö 175, 72x50 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK