323 BORDSPENDYL, 1800-tal

3249a_8db5defc2efbb85_med.jpeg
  • 3249a_8db5defc2efbb85_sm.jpeg
  • 3249b_8db5defc18300f1_sm.jpeg
  • 3249c_8db5defc19f2a85_sm.jpeg
  • 3249d_8db5defc2128e90_sm.jpeg
  • 3249e_8db5defc3b29d3d_sm.jpeg

Svärtat trä med inläggningar, beslag av förgylld brons, spiralvridna kolonner, Hö 48, br 24, dj 14 cm

  • Skick:Bakstycke saknas, skadad pendelupphängning, fanerskada

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK