290 SPEGEL, sengustaviansk stil

2844a_med.jpeg
  • 2844a_sm.jpeg
  • 2844b_sm.jpeg
  • 2844c_sm.jpeg

1900-tal, förgylld, höjd 133 x 63 cm

  • Skick:skador, färgbortfall

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.