1 SKÄNKSKÅP Dalarna 1770-tal

2804a_8db4b16fe1eb636_med.jpeg
  • 2804a_8db4b16fe1eb636_sm.jpeg
  • 2804b_8db4b1701174b1d_sm.jpeg
  • 2804c_8db4b16fedd1e7e_sm.jpeg
  • 2804d_8db4b1702020797_sm.jpeg
  • 2804e_8db4b1703bfda00_sm.jpeg
  • 2804f_8db4b17034d8195_sm.jpeg
  • 2804g_8db4b17045a980c_sm.jpeg
  • 2804h_8db4b17024e7d80_sm.jpeg

Originalmålat med dekor av marmorering och blommor, höjd ca 190, 124x 55 cm

  • Skick:nedre sidolister saknas
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK