358 PARTI SKRIN OCH DOSOR

3093a_8db507fc0d675a5_med.jpeg
  • 3093a_8db507fc0d675a5_sm.jpeg
  • 3093b_8db507fc13b7cce_sm.jpeg
  • 3093c_8db507fc08e7819_sm.jpeg
  • 3093d_8db507fc23103ce_sm.jpeg

Bestående av brännvinsschatull, 1800-tal, skrin "toilette", burk med lock samt dosor 2 st, masurbjörk, schatullets höjd 21,5, skrinets längd 29 cm

  • Skick:skrin med slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK