12 MIKAEL FARE (född 1951) SKULPTUR
Monogramsignerad och numrerad 12/15, bemålad brons, höjd 27.5 cm
- Proveniens:Werner Vögeli
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |