80 ERIK MOLIN (1855-1933)
Nötknäppare, 2 st, mans- och kvinnofigur, signerade EM, snidat trä, längd 19 resp 18 cm
- Skick:mansfigur med mindre skador
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |