14 BARBIEGARDEROB MED BARBIEDOCKA

3046a_8db52cbb80ff53a_med.jpeg
  • 3046a_8db52cbb80ff53a_sm.jpeg
  • 3046a_8db4fcea9f00c93_sm.jpeg
  • 3046b_8db4fcea92dc1ee_sm.jpeg
  • 3046d_8db52cbb4fb94c3_sm.jpeg
  • 3046c_8db4fceab4befe7_sm.jpeg
  • 3046d_8db4fceaaa0f9f4_sm.jpeg
  • 3046e_8db4fceab867d2a_sm.jpeg
  • 3046f_8db4fceacf503c3_sm.jpeg
  • 3046i_8db52cbb1a94e08_sm.jpeg
  • 3046j_8db52cbb4490b9f_sm.jpeg
  • 3046k_8db52cbb6aed9ff_sm.jpeg
  • 3046l_8db52cbb248f0db_sm.jpeg
  • 3046m_8db52cbb87da8ed_sm.jpeg
  • 3046n_8db52cbb82b2f2e_sm.jpeg
  • 3046o_8db52cbba53872e_sm.jpeg

och 15 klädesplagg, samtliga etikettmärkta "Barbie by Mattel", samt accessoarer, peruker mm, garderobens höjd 33, 27x 18 cm

  • Skick:garderob med skador och brukslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK