12 BÖRGE MOGENSEN, KARMSTOLAR

2320a_8db342447379a9f_med.jpeg
  • 2320a_8db342447379a9f_sm.jpeg
  • 2320b_8db3424476b3f8f_sm.jpeg
  • 2320c_8db342447ebad31_sm.jpeg
  • 2320d_8db34244c6b4fa2_sm.jpeg
  • 2320e_8db34244d6876d2_sm.jpeg
  • 2320f_8db34244a56baaa_sm.jpeg
  • 2320g_8db3424497c26b6_sm.jpeg
  • 2320h_8db34244e0061ae_sm.jpeg
  • 2320i_8db34244c787bb2_sm.jpeg

ett par, "Asserbo", Karl Andersson & söner, furu med flätade sitsar

  • Skick:bruksslitage, sitsar med smärre skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK