35 SKYLT FRÅN KRONOBRÄNNERI 1700-TAL
bemålat trä, märkt KR:BRENV:MINUT:No37. samt Tre Kronor, rammått 44x 41 cm
- Skick:slitage
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |