97 SKEPPSLJUSSTAKE, för två ljus

1937a_8db1e5630429733_med.jpeg
  • 1937a_8db1e5630429733_sm.jpeg
  • 1937b_8db1e5630de3d46_sm.jpeg
  • 1937c_8db1e56325a8bcd_sm.jpeg
  • 1937d_8db1e5633e9a069_sm.jpeg
  • 1937e_8db1e56395b70a7_sm.jpeg

till durkbysa. 1800-talets andra hälft, mässing, märkt THORDÖN, Pansarskeppet THORDÖN 1865-1922, längd 26

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK