39 SJÖMANSKISTA, 1800-tal

1879e_8db1b1ab2df1a3f_med.jpeg
  • 1879e_8db1b1ab2df1a3f_sm.jpeg
  • 1879a_8db1be1d6eccb06_sm.jpeg
  • 1879f_8db1b1ab464d50f_sm.jpeg
  • 1879b_8db1be1d69879e2_sm.jpeg
  • 1879c_8db1b1ab1d2282f_sm.jpeg
  • 1879d_8db1b1ab196a2df_sm.jpeg

bemålad, höjd 41, 90x42 cm

  • Skick:slitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK