184 KOMPASSER, 3st 1800-tal

2018a_8db249315fda6e4_med.jpeg
  • 2018a_8db249315fda6e4_sm.jpeg
  • 2018b_8db2493159f3e6d_sm.jpeg
  • 2018c_8db249312564d77_sm.jpeg
  • 2018d_8db2493155051c4_sm.jpeg
  • 2018e_8db2493157908f9_sm.jpeg
  • 2018f_8db249314a757c6_sm.jpeg

i träfodral, delvis märkta, renoveringsobjekt, varierande mått

  • Skick:omfattande skador
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK