326 CABARET, Gefle, 1920/30-tal

2181a_8db26eb45e42f3e_med.jpeg
  • 2181a_8db26eb45e42f3e_sm.jpeg
  • 2181b_8db26eb44ae0124_sm.jpeg
  • 2181c_8db26eb460f04fc_sm.jpeg
  • 2181d_8db26eb4633d420_sm.jpeg
  • 2181e_8db26eb46d21c69_sm.jpeg

7 delar, dekor i flytande blått av växter och fågel, cabaretens diam 45 cm

  • Skick:Vissa delar med krackeleringar och missfärgningar, en med fotnagg, en med bottenspricka

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK