1 HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1950-tal

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1950-tal
  • HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1950-tal

Ateljé Lyktan, stomme i mässing, märkt och numrerad 543, textilklädd skärm, höjd på bild ca 130 cm

  • Skick:Brukssltiage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.